Ana SayfaOyunlarSöylenti: Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Kesinleşti

Söylenti: Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Kesinleşti

Hogwarts Legacy, çok uzun zamandır birçok Harry Potter hayranının merakla beklediği bir MMO oyunudur. Ortaya çıkan fragman dışında, oyun hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Ancak görünen o ki Hogwarts Legacy Eylül 2022 tarihinde çıkış yapacağı bir kitap tarafından onaylanmış olabilir.

Hogwarts Legacy Eylül 2022 Çıkış Tarihi Onaylandı mı?

Hogwarts Legacy birçok kaynak tarafından farklı tarihlerde yayınlayacağı söylendi fakat en doğru olabilecek haber ile birlikte Eylül 2022 tarihinde piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. The Rowling Library’ye göre buna inanmaları için büyük nedenleri var. Oyun için yapılan kitabın yayınlanma tarihi 6 Eylül 2022’de bir sürümünün ortaya çıkacağı. Bu yüzden de oyunun bu tarihler arasında gelmesi bekleniyor.

Şubat ve Mart ayında sızıntı yapılan blog tarafından oyunun skills ve abilities tarafına odaklanan bir video görebileceğimizi söylüyor. Bu arada kitap Google kitaplarda görünüyor fakat herhangi başka satış sitesinde ön sipariş vermek veya satın almak için link bulunmuyor.

Şimdiye kadar Hogwarts Legacy ile ilgili tek bildiğimiz şey 2 dakikalık trailer videosu. Aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz;

Adminhttp://eniyinedir.com
En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler

- Advertisment -

Trending Now

Son Yazılar