Ana SayfaHaberlerPlayStation Discord Entegrasyonunun İlk İşareti Duyuruldu

PlayStation Discord Entegrasyonunun İlk İşareti Duyuruldu

Jim Ryan’ın geçen yıl bahsettiği ve merakla beklenen PlayStation Discord Entegrasyonuna dair duyum gerçekleşti . Özellik henüz duyurulmamasına ve o zamandan beri hiçbir güncelleme almamasına rağmen, Reddit’teki bir kullanıcı, gizlice etkinleştirme özelliğine erişebildi; şu anda test aşamasında olduğu ve yakın bir zamanda bağlantının kullanılabileceği anlamına geliyor.

PlayStation Discord Entegrasyonu 2022’de mi Geliyor?

Reddit’teki bir gönder aracılığıyla Playstation Discord Entegrasyonunu ilk kez görmüş oluyoruz. jankesjt kullanıcısının bir takım kodlarla ile görebildiği Playstation entegresi, henüz hiçbir şekilde kullanılamıyor.

Discord, Playstation hesap ekleme alanı

Ne yazık ki, yasaklanabilir bir suç olduğu için nasıl yaptıklarını paylaşmadılar ve paylaşsalar bile, PlayStation’ın kendi tarafında özelliği etkinleştirmediği için hiçbir anlamı yok, bu yüzden konsolunuzu bağlamanın bir yolu olmayacak.

En iyi 10 Discord müzik botu konumuza buradan bakabilirsiniz.

Xbox’ta, konsoldan bağlamak için Discord’da manuel olarak oturum açmanız gerekiyordu, bu PlayStation’da da böyle olacaktır.

Discord’u PlayStation’da daha iyi hale getirmek için hangi özellikleri bekleyebileceğimizden hala emin olmasak da, arkadaşlarla Discord sesli sohbetleri Playstation üzerinden de gerçekleşecek olması umut verici olacaktır.

Discord Sunucusu nasıl silinir adlı konumuza buradan erişebilirsiniz.

Discord ve Sony bu özellik konusunda sessiz kalırken, 2022’de özellik hakkında konuşmalarını ve potansiyel olarak aynı yıl içinde yayınlamalarını umabiliriz. PlayStation 5’in daha geniş erişimi ve şu anda PlayStation 4’ün zaten iyi oturmuş varlığı göz önüne alındığında, PlayStation konsollarında Discord çok uzak olmamalı.

Discord, Xbox Series konsollarındayken, Edge tarayıcısını kullanarak uygulamada oturum açmak dışında onunla yapabileceğiniz neredeyse hiçbir şey yoktur, ancak bir kez çıktıktan sonra ilgili taraf sohbetinden de çıkarsınız. Umarım bu, popüler uygulama tarafından köprülenen her iki konsol için ilerleme gördüğümüz yıldır.

Adminhttp://eniyinedir.com
En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler

- Advertisment -

Trending Now

Son Yazılar