Ana SayfaHaberlerMinecraft, Puma ile Ortaklık Kuruyor

Minecraft, Puma ile Ortaklık Kuruyor

Görünüşe göre Minecraft ve Puma yeni bir şeyler için bir araya gelmeye hazırlanıyor. Yayınlanan tanıtım videosunda giyim şirketi ile oyun serisi arasında gerçekleşecek ortaklığı işaret ediyor.

Microsoft’un Minecraft franchise’ı ve giyim şirketi Puma, bir şey için bir araya geliyor gibi görünüyor. Bugün yayınlanan bir tanıtım videosu, son derece popüler oyun serisi ile Alman atletik giyim şirketi arasında yakında gerçekleşecek bir ortaklığa işaret ediyor.

Teaser videosunda, Minecraft’tan bir ocelot, bir sarmaşığı kovalar ve ocelotun Puma logosuna uyacak şekilde pozisyona atlamasıyla biter. Geliştirici, “Daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Puma ve Minecraft işbirliği hakkında tek bildiğimiz bilgi yukarıda videodan daha fazlası değil. Daha fazlasını öğrnemk için beklememiz gerekecek.

Adminhttp://eniyinedir.com
En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler

- Advertisment -

Trending Now

Son Yazılar