Hakkımızda

En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz. Sadece bu da değil, aynı zamanda donanım, oyunlar için incelemeler yazıyor ve oyun içinde ve dışında size yardımcı olacak, zorlu bir günün ardından iyi vakit geçirmenizi engelleyen hataları veya diğer sıkıntıları düzeltecek kılavuzlar oluşturuyoruz.

Personelimiz, bilgileri daha sonra kesin ve doğrulanmış bir şekilde paylaşmak için doymak bilmez bir şekilde içerik tüketen hem profesyonel yazarlardan hem de hevesli oyunculardan oluşmaktadır. Yardımımızla, sektörde olan biten her şeyden ve fiyat/performans ürünlerini kaçırmayacaksınız.

İncelemelerimiz, yayınlandığı zamandan veya gözden geçirenden bağımsız olarak tutarlılığı korumak için yerleşik bir kriteri takip eder. İtibarımızı önemsiyoruz ve kendimizi yazdıklarımızdan ve yayınladıklarımızdan sorumlu tutuyoruz. Fikriniz yorumcunun bakış açısından farklı olsa bile, yorumlarımıza güvenmenizi istiyoruz.

Bizimle iletişime geçmek, bir makale ile katkıda bulunmak, bir şeyi incelememizi istiyorsanız veya sadece bir kutu çikolata göndererek bizi şaşırtmak istiyorsanız, lütfen misafirimiz olun.