Ana SayfaHaberlerGTA Vice City Remastered, Şimdi PS'ye Geliyor

GTA Vice City Remastered, Şimdi PS’ye Geliyor

GTA Trilogy Remastered Collection, Rockstar'ın ikonik oyunlarından olan bazılarının yeniden düzenlenerek yayınlanmış halidir.

GTA Trilogy, GTA 3, Vice City ve San Andreas olmak üzere 3 adet oyunun yeniden düzenlenerek yayınlanmış halidir. İlk çıktığında sorunlarla çıkmış olan GTA Trilogy, Metacritic tarihindeki en düşük puan alan oyunlardan biri oldu. Rockstar bu durumu düzeltmek için tekrar bu oyunların üstünde çalışmaya başladı. Lansman sırasında GTA San Andreas xBox Game Pass platformunda yayınlanmıştı. GTA 3 ise PS Now’da çıkmıştı. Şimdi de GTA Vice City Remastered PS Now’a geliyor gibi gözüküyor.

GTA Vice City Remastered, PS Now’a gidiyor

Yaklaşan diğer pek çok sürüm gibi, genellikle bilgileri sızdıran mağazaların kendisidir. GTA Vice City Remastered, birkaç kullanıcı tarafından PSN Store’da görüldü.

Gösterilen reklamda oyunun 2 Mayıs 2022’ye kadar PS NOw hizmetinde kalacağından bahsediyor. Genellikle çoğu oyunun PS Now’da kaldığı süre genellikle bu kadardır.

Rockstar’ın bu duyuru Şubat ayında gerçekleşecek State of Play’de açıklama ihtimali bulunmaktadır.

Bu duyuru hakkında ne düşünüyorsunuz? Vice City Remastered’ı deneyecek misiniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Son yazılarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz

Adminhttp://eniyinedir.com
En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler

- Advertisment -

Trending Now

Son Yazılar