Ana Sayfa En İyi Listesi

En İyi Listesi

Imdb puanı yüksek filmler listemizde 250 film yer alıyor. Tatil zamanları film izlemek için de ideal zamanlar… Peki, en iyi filmler hangileri? İşte IMDb kullanıcılarının oylarına göre oluşan en iyi filmler listesi: IMDb puanı yüksek Top 250…

Dünyaca ünlü müzik dergisi Rolling Stone, tüm zamanların en iyi 500 şarkısı listesini 17 yıl sonra güncelledi. 500 şarkı, 250 müzisyen ve müzik sektörü temsilcisinin oylarıyla, 4 bin şarkı arasından seçildi.

En İyi Filmler

IMDb, RottenTomatoes ve izleyici yorumlarından faydalanılarak oluşturduğumuz en iyi filmler listemizi sıraladık. Ne izlemeli? Vakit kaybı yaşamadan soluksuz bir şekilde izleyebileceğiniz en iyi filmler aşağıda yer alıyor.

Biraz değişiklik istediğinde veya devamlı dinlediğin şarkılardan sıkıldığında yeni alternatifler aradığını çok iyi biliyoruz. Hangimiz sıkılmadık ki? Biz de sen değişiklik istiyorsun diye en iyi Spotify listelerini derleme kararı aldık ve ortaya bir sürü güzel liste çıktı. Seni motive edecek, müzik piyasalarının gündemini yakalamanı sağlayacak birbirinden farklı türdeki müzik listelerini bu yazıda bulabilirsin. Mutlaka tarzına göre bir liste bulacaksın!

Spofity, 23 Nisan 2006 tarihinde İsveç’in başkenti Stokholm’da kuruldu. Martin Lorentzon ve Daniel Ek tarafından kurulan Spotify ücretli bir müzik dinleme platformudur. Dinlenmek istenen şarkılar grup ya da albüm ismine göre aranabilir. Henüz albüm çıkarmamış genç şarkıcıların ve grupların müzikleri de Spotify çalma listelerinde yer alıyor Sizin için rap, rock, türkü ve arabesk türleri için en iyi komik ve etkileyici playlist isim önerilerini derledik.