Ana SayfaHaberlerBordo Nail Art Örnekleri 2022 | Bordo Nail Art Fikirleri

Bordo Nail Art Örnekleri 2022 | Bordo Nail Art Fikirleri

Kırmızı oje hayranıysanız, tek bir evrensel kırmızı renk tonu diye bir şey olmadığını çok iyi bilirsiniz. Mavi tabanlı kırmızılar, canlı elma kırmızıları, turuncu tonlu kırmızılar ve bilirsiniz, yaklaşık bir zilyon daha var. Ve en yakın eczaneye gidip 15 dakika oje raflarının önünde durup hangi kırmızı ojenin gerçekten güzel, opak veya kalıcı olduğunu merak etmekte kesinlikle yanlış bir şey olmasa da, ben o hayattan değilim. Tembelim ve hızlı incelemeler ve sonuçlar istiyorum. Ve herkesin benim gibi olmasını sağlamak için, kırmızı tercihleriniz ne olursa olsun, en kısa sürede kaydırmak için en iyi 13 kırmızı ojeyi seçtim.

1

Bordo Nail Art bordo nail art

Bu gevrek kiraz kırmızısı oje, sütlü pembe tonları sayesinde ortalama gerçek kırmızı ojenizden kesinlikle daha parlaktır. Sonunda, mercan tarafında daha fazla hata yapan bir gölge var – kırmızılara süper olmayan herkes için bir bonus. Profesyonel görünümlü bir görünüm elde etmek için tırnaklarınız kuruduktan sonra bir kütikül yağı sürün.
2

Altın dokunuşlar bordo nail art

İkinin birden daha iyi olmasıyla ilgili bu şey nedir? Ah, doğru – bir gerçek. Nötr kırmızı ile ışıltılı kırmızı arasında karar veremiyorsanız, Nails Inc. sınırlı sayıda üretilen bu kırmızı oje setini sizin için hazırladı. Solda, gerçek, gerçek bir kırmızı (yani, mavi tabanlı, herkese iyi görünen bir kırmızı) ve sağda gümüş, pembeler ve kırmızı benekli parıltılı çivili bir cila.
3

Yardımcı oyuncu bordo nail art

Tamam, tamam, bu teknik olarak bir dut rengi ama ben hala onu kırmızı oje olarak sayıyorum, değil mi? OPI'nin ikonik formülü (biliyorsunuz, ultra opak, pürüzsüz, parlak ve çılgınca dayanıklı olan) bu muhteşem, mavi tabanlı ahududu renginde de geliyor. Tırnaklarınızı bir cam tırnak törpüsü ile törpüledikten sonra, iki kat sürün ve en iyi sonbahar hayatınızı yaşayın.
4

Altın Joker bordo nail art

Kira paranızı tasarımcı kıyafetlerine harcamak gerçekçi olmayabilir, ancak her zaman şık tasarım ojelerle kendinizi şımartabilirsiniz, değil mi? Bu domates kırmızısı ojeyi deneyin (ten rengi veya orta ten tonlarına karşı ekstra muhteşem görünüyor), böylece Tom Ford'unuzu haftanın her gecesi takabilirsiniz.
5

Ebruli bordo nail art

Bu kırmızı oje, en ufak bir sıcaklık ipucuna sahiptir ve tüm cilt tonlarında, özellikle de ten rengi, zeytin veya derin tenli olanlar için ekstra çarpıcı görünmesini sağlar. Tırnaklarınızı talaşsız ve parlak tutmak için iki kat boya ve uzun süre kalıcı bir son kat ile bitirin.
6

İncelik bordo nail art

7

Ekurisi Beyaz bordo nail art

8

Diamond bordo nail art

Bu evrensel olarak gurur verici şarap kırmızısı oje opaktır, bu nedenle tırnaklarınızı tek bir kat halinde kaplar. Ama, um, lütfen yine de iki kat uyguladığınızdan ve bir üst kat ile bitirdiğinizden emin olun – bu, tırnaklarınızı daha uzun süre talaşsız tutacaktır.
9

Gradient bordo nail art

10

minimal bordo nail art

11

Şah-mat!

Admin
Adminhttp://eniyinedir.com
En iyi ve en son oyun haberlerine, sızıntılara ve söylentilere, en iyi aradığınız ürünlere, tatillere, bitkilere aklınıza gelecek her türlü en iyi konseptine erişmenizi sağlamaya odaklanan bir teknoloji ve haber bloguyuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Benzer İçerikler

- Advertisment -

Trending Now

Son Yazılar