PS5 Sahipleri Artık Videoları ve Ekran Görüntülerini PS Uygulamasına Yükleyebiliyor

PS5 Sahipleri sonunda resmi PlayStation uygulamasında aldıkları videoları ve ekran görüntülerini paylaşabiliyor. PS5 sahipleri oyun içinde aldıkları ekran görüntüleri ve videoları PS uygulamasında paylaşarak telefonlarındaki uygulamadan direkt olarak ulaşabiliyor. Bu uzun süredir PS5 kullanıcıları tarafından istenilen ama getirilmesi uzun süren bir özellikti.

Boş Sosyal Medya Hesaplarına Gerek Kalmadı

Daha önceden video veya ekran görüntüsünü ancak Twitter üzerinden paylaşabiliyorlardı kullanıcılar. Bu yüzden de PlayStation sahipleri kendilerine boş sosyal medya hesapları açarak oradan kendilerine videoları ve resimleri alıyorlardı. PS4’te hala bulunmayan özellik PS5 kullanıcıları için artık kullanılabilir durumda.

GamingIntPhoto1 adındaki bir Twitter kullanıcısı, özelliği aldıklarını ve hatta nasıl yapılacağına dair bir kılavuz hazırladığını bildirdi.

Microsoft bu özelliği sistemlerinde çok uzun bir süredir kullanıyordu ve Sony’nin nihayet eklemesi, dünya çapındaki pek çok hayranı gerçekten çok mutlu etti.

Bir Reddit ileti dizisine göre , bu yavaş bir dağıtımdır, bu nedenle henüz bölgeniz için çıkmadıysa, özelliğe birkaç gün verin. Kesin olan bir şey var ki, birçok kişi bir ürün yazılımı güncellemesi olmadan aldıklarını bildirdiğinden, özellik için bir ürün yazılımı güncellemesine ihtiyacınız yok.

Kullanıma sunmanın coğrafi konumunuza mı yoksa hesap bölgenize mi dayandığı henüz belirlenmedi, bu nedenle henüz almadıysanız önümüzdeki günlerde alacaksınız.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu özellik hakkında ne düşündüğünüzü ve kullanmayı dört gözle beklediğiniz bir şey olup olmadığını bize bildirin.

Rate this post

Yorum yapın