Crytek, Crysis 4’ü Twitter’dan Fragman ile duyurdu

Video oyun geliştirici Crytek, yakın zamanda en son Twitter gönderisi ile birlikte Crysis 4’ü duyurdu. Crytek Resmi Twitter üzerinden 47 saniyelik bir CGI fragmanı yayınladı. Bu bize direkt olarak Crysis 4’ü gösteriyor ve “Join the Journey. Become The Hero” slogan olarak kullanıldı.

Crysis 4 Geliyor

Henüz duyurulmadığı için Crysis 4’ün ne olacağını bilmiyoruz. Ancak sabırsızlıkla beklenecek sağlam bir First Person Shooter olacağı hemen hemen onaylandı. Crysis 3, 2013’te PS3, Xbox 360 ve PC’de piyasaya sürüldü.

Crysis Remastered da 2020’de piyasaya sürülmüştü. Remastered versiyonu çok fazla görsel iyileştirme getirmediği için kötü karşılandı ve oyunun kalitesi en hafif tabirle oldukça yetersizdi. Hayranlar, oyunun orijinal versiyona kıyasla PC’lerinde nasıl çalıştığını beğenmediler.

Üstelik duyurulan 4. oyun ile Crytek’e yeni bir hayat verdi ve bu yeni oyunun heyecanından kesinlikle faydalanacaklar.

Crytek’teki geliştiricilerin ileriye dönük seri için neler planladığını görmek istiyoruz. Duyuru Twitter’da yapılmış olsa da, yaklaşan bir etkinlikte uygun bir fragman veya potansiyel olarak oynanış görmeyi bekliyoruz.

Crytek’s Hunt Showdown oldukça başarılı oldu ve oyunculara oldukça benzersiz bir deneyim sundu. Varsa, Crysis 4’ün hangi çok oyunculu bileşeninin parçası olduğunu görmek ilginç olacak. Her iki durumda da, dizinin yepyeni bir giriş yaptığını bilmek güzel.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Yeni Crysis oyunu için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!

Rate this post

Yorum yapın