Gran Turismo 7 Dosya Boyutu Açıklandı!

Gran Turismo, PS3’ten bu yana yeni serilerinde isminin yanında numaralı bir giriş yapmamıştı ve bu seriyle birlikte geri döndü. Bu giriş her anlamda çok büyük bir gelişme olacağını anlamına geliyor. Gran Turismo 7 dosya boyutuna ilişkin ilk bilgi Playstation web sitesi üzerinden yayınlandı.

Gran Turismo 7 Dosya Boyutu Açıklandı

Geçmişte Gran Turismo 7 hakkında konuşmuştuk ve pek çok hayran tarafından merakla beklenen bir oyun. 2022’nin başlarında Sony, 3 özel oyununun çapraz yeni nesil sürümünü paylaşacağını duyurmuştu. Bunlardan 2 tanesinin çıkış tarihleri zaten belliydi. 18 Şubat’ta çıkış yapacak olan Horizon Forbidden West ve 4 Mart’ta Gran Turismo 7 yayınlanacak. Üçüncüsü ise tam olarak kesinleşmemiş olan God of War Ragnarok.

Playstation Direct sitesinde Gran Turismo 7 şu an için ön sipariş verilebilir durumda. Ön sipariş detaylarında da oyunun gerçek boyutunun bilgisi yer alıyor. Web sitesine göre oyun 110 gb olarak ayarlanmış.

Bu boyut PS5 versiyonu için olduğunu söylerken, PS4 versiyonunun da aynı boyutta olacağını tahmin edebiliriz. Bu bizim için şaşırtıcı derece büyük bir dosya boyutu fakat Horizon Forbidden West dosya boyutu ile çok yakın olduğundan yeni nesildeki oyunların dosya boyutlarının büyük olacağını tahmin edebiliriz.

PS5’in artık üçüncü taraf depolama çözümlerine izin vermesi iyi bir şey olsa da, oyun boyutunun hala çok büyük olması umarım oyunun kapladığı depolama alanına değer.

Thymesia Sistem Gereksinimleri Açıklandı (PC) 2022 adlı konumuza bakabilirsiniz.

Dosya boyutu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Son yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

Rate this post

Yorum yapın