Uncharted 4 ve Lost Leagcy’nin PS5 Remaster Sürümü İnanılmaz Görünüyor

Sony Horizon Forbidden West’i çıkarmadan önce Playstation 5 için Uncharted: Legeacy of Thieves Collection ile yılı başlatmaya hazırlanıyor. 28 Ocak’ta çıkmaya hazırlanan oyunun ilk fragmanı bugün yayınlandı.

The Legacy of Thieves Collection, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy’nin yeniden düzenlenmiş yani remastered edilmiş sürümlerini içermektedir.

Naughty Dog üst düzey iletişim müdürü Rochelle Snyder, bir blog yazısında , Uncharted 4’ün Naughty Dog’un geliştirme uygulamalarını ve protokollerini çeşitli şekillerde, özellikle de animasyon bölümünde geliştirmesine yardımcı olduğunu söyledi. Snyder, “Zengin ayrıntılara sahip sinematiklerimiz artık gerçek zamanlı olarak oynatılabiliyordu ve bu da oyun oynamaya ve oyundan sorunsuz bir deneyimin önünü açmaya yardımcı oldu” dedi. “Ayrıca, animasyonlarımıza fizik ve prosedürel animasyonları da ekledik. Tüm bunlar, inanılır karakterler, daha sıkı tepkiler, akıcılık ve çevrelerine tepki verme yeteneği yaratmaya yardımcı olarak çığır açan bir ana yol açtı.”

Halihazırda Uncharted 4, The Lost Legacy veya The Lost Legacy Digital Bundle’a sahip olan kişiler, Legacy of Thieves dijital versiyonuna 10$ karşılığında yükseltebilirler. Ek olarak, PlayStation Store’dan The Legacy of Thieves Collection satın alan veya yükseltme yapanlar, Tom Holland’ın başrolde olduğu Uncharted filmini izlemek için ücretsiz bir bilet kazanacaklar. Bu teklif 3 Şubat 2022 saat 23:59 PT’ye kadar geçerlidir. Film 18 Şubat’ta geliyor.

The Legacy of Thieves Collection’ın bir PC sürümü de yolda ve Naughty Dog, yakında projede paylaşılacak “bol miktarda güncelleme” olacağını söyledi.

Naughty Dog’un da PS5 için The Last of Us’ın yeniden çevrimini geliştirdiği söyleniyor , ancak geliştirici bunu doğrulamadı. CES 2022’de Naughty Dog’dan Neil Druckmann, stüdyonun geliştirilmekte olan birden fazla oyunu sergilemek için “öldüğünü” söyledi. Bunlardan biri, Naughty Dog’un uzun süredir geliştirilmekte olan bağımsız çok oyunculu oyunu olabilir.

Rate this post

Yorum yapın