En İyi Minecraft Sunucu Hosting Sağlayıcıları 2022

Minecraft, birçok kişi tarafından sevilen ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu deneyimlerle daha da eğlenceli biçimlerden biri olarak egemen olmaya devam etmektedir. Oyun oynamanın en iyi yolu arkadaşlar ve topluluklarla birlikte oynamaktan geçmektedir.

Ekibinizi bir araya getirmek için size ve arkadaşlarınıza gerekli olan tek şey minecraft oyun sunucusu olması gerekmektedir.

Eğer bu sunucu işlerine tam olarak hakim değilseniz sizin için bu seçimi kolaylaştırdık. Ping, çalışma süresi, müşteri desteği, sunucu performansı ve mod desteğine dayalı olarak hangi sunucuyu seçmeniz gerektiğini size aktarıyoruz.

En İyi Minecraft Sunucu Hizmeti 2022

En iyi minecraft sunucularına bakmakla zaman kaybetmeden direkt olarak sunucunuzda oyun oynamaya başlamak isterseniz aşağıdaki favori Minecraft Sunucu Hosting hizmeti sağlayan sitelere bakabilirsiniz.

 1. GG Servers – En kapsamlı kontrol paneli
 2. Apex Hosting – Harika bir seçim
 3. Shockbyte – Kullanıcılar tarafından son derece güvenilir
 4. Node Craft – En hızlı barındırma sunucusu
 5. Sparked Host – En yüksek puanlı barındırma sağlayıcısı ve en uygun fiyatlı
 6. Minecraft Hosting Pro – En iyi şirket içi Minecraft sunucuları
 7. Bisect Hosting – En özelleştirilebilir fiyatlandırma planı
 8. McPro Hosting – Gecikmesiz oyun için çoğu veri merkezi (ve bir Xbox uygulaması)
 9. Hostinger – Bedwars ve Hunger Games için en iyi sunucu
 10. Vultr – En iyi plan, rakiplerin üzerinde en iyi performansa sahiptir
 11. Scalacube – Yeni başlayanlar için en iyi sağlayıcı
 12. GTX Gaming – En iyi orijinal Minecraft sağlayıcısı
 13. Cubed Host – En güvenli Minecraft sağlayıcısı
 14. Creeper Host – En iyi modlanmış Minecraft sunucu barındırma
 15. RAMShard – Minecraft’a özel en iyi barındırma hizmeti
 16. Zap Hosting – Mobil cihazlar için en iyi barındırma sunucusu

Çeşitli özelliklerine ve sunucu performansına bakara oluşturduğumuz listeyi yukarıda bulabilirsiniz.

Bunlara sunucu çalışma süresi, sunucu konum numaraları, kullanıcı sınırı, güvenlik, performans ve gecikme dahildir.

Ayrıca, listenin çoğu, onları diğerlerinden ayıran kendi sunucuya özgü özelliklere de sahiptir. Hepsi aynı değildir, bu yüzden satın aldığınızdan pişman olmamak için ne satın aldığınızı bilmeniz önemlidir.

Minecraft barındırma konusunda yeniyseniz, endişelenmeyin. Yukarıdaki listemiz, ister sadece arkadaşlar için ister daha büyük bir topluluk için bir sunucu kuruyor olun, her türlü Minecraft oyuncusu ve sunucu ihtiyacını dikkate almaktadır.

1- GG Sunucuları

DDoS koruması : Evet | Tek Tıkla Modpack Yükleyici: Evet | 7/24 Destek: Evet | Otomatik yedeklemeler: Evet

GG Sunucuları, birçok Minecraft oyuncusunun favorisidir ve bunun nedenini görmek çok açık.

Trustpilot’a dayalı 2639 4,5 yıldızlı incelemeyle, bu modlu Minecraft barındırma sağlayıcısının cephaneliğinde kesinlikle bir ton çekicilik var.

Birincisi, GG Sunucuları hem Bedrock hem de Java sürümlerini destekler ve size farklı oyun sürümlerinde barındırabilme rahatlığı sağlar. Ayrıca tam FTP ve MySQL veritabanı erişimine sahip olacaksınız ve sunucunuzu istediğiniz gibi yapılandırmanız ve değiştirmeniz için kapıyı açacaksınız.

2- Apex Barındırma

DDoS koruması : Evet | Tek Tıkla Modpack Yükleyici: Evet | 7/24 Destek: Evet | Otomatik yedeklemeler: Evet

Büyük bir RAM kapasitesine ve olağanüstü yükleme hızlarına sahip bir barındırma sağlayıcısı mı istiyorsunuz ? Evet ise, Apex Hosting’i denemek isteyebilirsiniz.

Apex Hosting, 7/24 canlı sunucularıyla neredeyse sıfır kesinti süresiyle en iyi Minecraft sunucu barındırma sağlayıcılarından biri olarak listenin başında geliyor. Sunucunuzu kontrol etmeyi ve performansınızı izlemeyi basit ve sezgisel hale getiren kullanımı kolay bir kontrol paneli ile birlikte gelir. Ayrıca 300 Gbps’ye kadar gelişmiş DDoS koruma protokolleriyle hava geçirmez güvenlik sunar.

3- ShockByte Minecraft Sunucusu

DDoS koruması : Evet | Tek Tıkla Modpack Yükleyici: Evet | 7/24 Destek: Evet | Otomatik yedeklemeler: Evet

Trustpilot’ta 4000’den fazla incelemeden alınan ortalama 4,5/5 puanla Shockbyte’ın ücretli ve ücretsiz Minecraft sunucu barındırma çözümleriyle emin ellerdesiniz.

Shockbyte, başka hiçbir barındırma sağlayıcısının bir paket olarak sunamayacağı çok sayıda benzersiz özellik ile kendisini diğerlerinden ayırır. Bunlara ücretsiz alt alanlar, %100 çalışma süresi, MCPC ve MCPE çapraz uyumluluğu dahildir.

4- NodeCraft

DDoS koruması : Evet | Tek Tıkla Modpack Yükleyici: Evet | 7/24 Destek: Hayır | Otomatik yedeklemeler: Evet

NodeCraft, birkaç saniye içinde kurabileceğiniz ve oynayabileceğiniz hızlı bir Minecraft barındırma sunucusudur.

Bir dizi harika özellikle birlikte gelir: çok az gecikme veya hiç gecikme, etkileşimli bir GUI, sunucular arasında Kaydet ve Değiştir özelliği ve hala çitte olanlar için ücretsiz bir Minecraft sunucu barındırma denemesi.

Bir şey daha: Node Craft’ın arkasındaki geliştirici ekip , sunucu barındırmayı her zamankinden daha güvenilir hale getiren Node Craft 2’yi kısa süre önce duyurdu.

5- Sparked Hosting

DDoS koruması : Evet | Tek Tıkla Modpack Yükleyici: Hayır | 7/24 Destek: Evet | Otomatik yedeklemeler: Evet

Sparked Host, aylık yalnızca 1 $’lık olağanüstü bir başlangıç ​​fiyatıyla barındırma çözümleri sunar. Son teknoloji ürünü Apollo Panel ve kurumsal düzeyde donanımı sayesinde bir oyun sunucusunu yönetmek de çok daha kolay. Sparked Host altında kurulum da çocuk oyuncağıdır — birkaç tıklamadan daha az ve en fazla birkaç dakika sürer .

Sparked Host, oradaki en iyi endüstri desteğine sahip olduğu için de takdir edilmektedir. Ama açıkçası, onlardan haber alma şansınız çok az, çünkü barındırma hizmetinin kalitesi ve erişim kolaylığı, hemen kurup oynamayı kolaylaştırıyor!

En İyi 20 Minecraft Ev İnşa Fikri 2022 adlı konumuza bakarak harika ev tasarımlarını kendi sunucunuzda deneyebilirsiniz.

En İyi Minecraft Sunucu Hosting Planı Hangisi?

En iyi minecraft sunucu hosting planı söz konusun olduğunda her şey sizin kişisel tercihlerinize bağlı değildir. Sadece siz ve arkadaşlarınız için bir sunucu arıyorsanız aşağı yukarı 1gb 10 kişilik veya 4gb 60 kişilik bir sunucu size yeterli olacaktır.

Ancak ileride sunucunuzu ileride geliştirmeyi düşünüyorsanız, Apex Hosting ve Shockbyte gibi daha güçlü barındırma sağlayıcılarını kesinlikle tavsiye edebilirim.

Rate this post

Yorum yapın