Toyota Fiyat Listesi Ocak 2022

2022 yılında Sıfır Toyota Fiyat Listesine Eniyinedir.com adresinden aşağıdaki detaylı tablomuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Toyota kampanyalı fiyatları, taksitli Toyota otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

2022’ye giriş yapmamızla birlikte otomobil markaları da fiyatlarını güncellemeye başladı. 2022 Toyota fiyat listesine baktığımızda fiyatlarda 15’e kadar artış yapıldığını görüyoruz. Toyota Corolla artık 404.000 TL’den başlıyor.

Toyota, 2022 model yılı için Corolla modelinde bazı ufak güncellemeler yapıldığını açıklamıştı. Yeni renk seçenekleri, X-Pack versiyonları için yeni tasarım jantlar, Flame ve Flame X-Pack paketlerinde ambiyans aydınlatması, Flame, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarında Akıllı Giriş ve Çalıştırma özelliğine ek güvenlik geliştirmeleri ve yeni nesil USB-C tipi girişler bu özellikler arasında gösterilmişti.

Şimdi sizlere, Türkiye’de popüler olan bazı markaların güncel fiyat listelerinden bahsedeceğiz. ÖTV düzenlemesiyle düşen fiyatlar, 300 bin TL bandındaki araçların sayısını bir nebze daha artırmış durumda. Ancak bu durumun ikinci el piyasasına henüz yansımadığını hatırlatalım.

Toyota Fiyat Listesi 2022

2022 yılında güncel olarak Toyota Fiyat listesine ulaşmak için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

[wptb id=431]
Rate this post

Yorum yapın