God of War PC Ultrawide 32:9 Sorunu Nasıl Düzeltilir? 2022

God of War, Santa Monice Studios ve PlayStation Studios tarafından üretilmiş aksiyon macera oyunudur. PlayStation 4’e özel olarak çıkan God oof War, eleştirmenlerin, oyuncuların ve hayranların büyük ölçüde desteğini alarak son nesillerin en iyi oyunlarından biri oldu.

PlayStation oyunları, Days Gone, Horizon Zero Dawn ve hatta Death Stranding ile yavaş yavaş PC’ye çıkıyor. Şimdi, uzun bir bekleyişten sonra, God of War Steam’de çıktı ve bir süredir gördüğümüz en iyi oyunlardan biri.

God of War ultra geniş çözünürlükleri desteklese de, bununla ilgili çok küçük sorunlar var. God of War Ultrawide Sorununu 32:9 en boy oranıyla düzeltmek istiyorsanız, bunu nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

God of War başlatırken hata alan kişilerden biriyseniz, bunun için de kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Beklendiği gibi, oyun Steam kullanıcılarından yüksek Bir Şekilde Olumlu eleştiriler aldı . Bu, yeni çıkan bir oyun için inanılmaz bir başarı ve sadece konsolu değil, PC oyuncularını da etkilemeyi başardığı açık.

32:9 Kullanıcılar için God of War Ultrawide Sorununu Düzeltme

God of War’ın ultra geniş çözünürlükleri desteklediğinden daha önce bahsetmiştik, ancak 32:9 çözünürlükler söz konusu olduğunda tam olarak mükemmel çalışmıyor. Neyse ki, Geniş Ekran PC topluluğu, bu sorunu sizin için çözebilecek araçlar geliştirdi. Ultra geniş bir kullanıcıysanız, büyük olasılıkla bu gibi sorunlar için oluşturulmuş ve birçok başlık için desteklenen bir program olan Flawless Widescreen’i zaten biliyorsunuzdur.

Flawless Widescreen’de yeniyseniz, bunu God of War için nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Flawless Widescreen için Resmi websitesine gidin ve dosyayı indirin.
  • Biraz aşağıya kaydırın ve kurulum dosyasını indirin
  • Kurulum dosyasını başlatın ve kurun,
  • Flawless Widescreen yüklendiğinde yazılımı başlatmanız yeterli,
  • Sol tarafta Plugins kısmında kullanabileceğiniz eklentiler görülmektedir.
  • Aşağıya kaydırıp God of War‘ı bulun
  • Daha sonra program ekran çözünürlüğüne göre otomatik olarak kurulum gerçekleştirecektir.

Oyunun 32:9 kullanıcıları için düzgün bir şekilde işlenmesi için yapmanız gereken tek şey bu. Bunun devam eden bir çalışma olduğunu ve bu nedenle daha fazla iyileştirme görebileceğimizi unutmayın.

Rate this post

Yorum yapın