Apex Legends’in Playstation 5’teki Kaplayacağı Alan Belli Oldu

Apex Legends’ın Playstation 5’teki dosya boyutu geçtiğimiz günlerde açıklandı. Twitter kullanıcısı @PlaystationSize’a göre dosya boyutu 80 GB olacakmış. Dosya boyutunun herhangi bir güncellemeyi hariç tuttulduğunu da ayrıca belirtiyorlar.

Apex Legends Playstation 5’te

Apex Legends şu anda Playstation 5’te geriye dönük uyumlulukla oynanabiliyor. Oyuncular şu anda PS5’te oyunu 1440p‘de performans modunda oynayabiliyor. EA, daha önce 2021 için Apex Legends için yeni nesil yükseltmeyi duyurmuştu. Ancak daha sonra, yeni nesil yükseltmenin 2022’de geleceğini söylediler. Ayrıca Playstation 5’teki Apex Legends, DualSense Controller’a özel Dokunsal Geribildirim ile geleceğide söylenmişti. Bu yüzden konsolda oynamak kesinlikle buna değecektir.

Ayrıca oyunun yeni nesil yükseltme ile saniyede 60 veya 120 kare hızında 4K çözünürlükte çalışması bekleniyor. Ayrıca, oyunu Playstation 4’te oynadıysanız, ilerleme sorunsuz bir şekilde PS5’inize kolayca taşınacaktır.

Apex Legends şu anda Escape adlı 11. Sezonda. Yeni sezonda, Dereceli maçlarda hızla hayranların favorisi haline gelen Star Point adında bir harita bulunuyor. Buna ek olarak, Titanfall 2’den bir düşman olan Ash, oyunda saldırgan bir karakter olarak da kullanılabilir hale geldi. Oyun ayrıca Sıralama sisteminde birkaç ince ayar ile birlikte yeni bir Battlepass sistemi içeriyor. Sonuç olarak, oyun piyasaya sürüldüğünde PS5’te oynamak için bir zevk olacak.

EA veya Respawn’dan oyunun yeni nesil versiyonuyla ilgili resmi bir duyuru duymamız an meselesi.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Apex Legends yayınlandığında Playstation 5’te oynayacak mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Rate this post

Yorum yapın