En İyi 10 Discord Müzik Botu – 2022

Discord müzik botları, herhangi bir Discord sunucusunda olmazsa olmazlarındandır. 2022’de kullanılacak en iyi Discord müzik botlarından 10 tanesini sizler için sıraladık.

Discord‘un yeni güncellemesi ile birlikte müzik botlarının da bazıları çalışmaz oldu ve Discord telife takılmayan müzik botlarından 10 tanesini sizler için sıraladık. Bir Discord sunucusunun harika ve önemli parçası olan müzik botları ortamı eğlendirmek ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için idealdir.

Ne yazık ki, Rythm ve Groovy gibi en sevilen müzik botlarından bazıları, Hizmet şartlarını ihlal ettiği için Youtube tarafından yayından kaldırıldı. Bunlar Discord’daki en popüler müzik botlarından iki tanesiydi ve her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyordu.

Rythm ve Groovy 2021’de yayından kaldırıldığında herkes başka müzik botu alternatifleri aramaya başladı ve bu yüzden yardım etmek için buradayız!

En İyi Discord Müzik Botları – Dereceli

Sizin yerinize biz internette aradık ve Discord sunucumuzda müzik botlarını kalitesine göre sıraladık. Şu anda mevcut ve çalışan müzik botlarından 10’unu sıraladık. Herhangi bir noktada, bu botlardan biri veya daha fazlası çalışmayı durdurursa, listeyi güncellemeyi ve yeni botlar eklemeye devam edeceğiz.

1- MEE6

Mee6 Discord Müzik Botu

Download Here

Listemizin en başında MEE6 Discord müzik botumuz var. MEE6 sadece en iyi müzik botlarından biri değil, aynı zamanda oradaki en iyi Discord botlarından biri. Dünya çapında 16 milyondan fazla sunucu tarafından eklenen Discord’daki en güvenilir botlardan biridir. Sunucularını yönetmek ve çeşitli şarkılar çalmak için günlük olarak kullanılmaktadır.

Diğer ortak işlevlerinden bazıları, yeni kullanıcıları karşılama, roller atama, özel komutlar oluşturma, özel uyarılar ekleme ve hatta ek eklentileri desteklemeyi içerir. Sunucunuz için daha fazla özellik ve aracın kilidini açabileceğiniz ücretli bir sürümü de bulunmaktadır.

2- Hidra

Hidra Discord Müzik Botu

Download Here

Sırada, ihtiyacınız olan tek Discord botu olduğunu iddia eden hepsi bir arada çok amaçlı bir bot olan Hydra var. Bot, çok çeşitli platformlarda ve çok çeşitli dillerde mevcut ve hangi cihaza sahip olursanız olun veya hangi dili konuşursanız konuşun onu kullanmanıza izin vermektedir.

Hydra ayrıca benzersiz bir şarkı istek kanalı oluşturur, böylece genel mesajlarla karışık şarkı istekleriniz olmaz. Bot ayrıca komutları ve sözdizimlerini özelleştirmek için bir web panosu ile birlikte gelmekte. Ek olarak, sunucu üyeleri etkileşimli mesajlara tepki vererek ve kendilerine roller atayarak kolayca rol alabilirler.

3 – Vexera

Vexera Discord Müzik Botu

Download Here

Vexera, aynı zamanda bazı moderasyon, selamlama ve eğlence işlevlerine sahip harika bir müzik botudur. Öncelikle YouTube’dan müzik çalar ve hatta doğrudan YouTube bağlantılarına girebilirsiniz. Ancak Vexera, yalnızca premium aboneyseniz doğrudan Spotify’dan da müzik çalabilir.

Müzik çalmanın yanı sıra, Vexera ayrıca size memeler, komik veya sevimli GIF’ler gönderebilir ve istendiğinde soğuk şakalar gönderebilir. Vexera’nın premium abonelikleri ayda 3 dolardan başlar ve ayda 5 dolara kadar çıkar. Premium planı almak, aynı sunucu içinde iki Vexera botu çalıştırmanıza ve 7/24 garantili çalışma süresine sahip olmanıza olanak tanır.

4 – Probot

Probot Discord Müzik Botu

Download Here

Bu listedeki diğer müzik botlarının çoğu gibi, ProBot da aslında müzik çalmaktan fazlasını yapabilir. Daha çok, gerektiğinde müzik çalabilen genel bir denetleme ve destek botudur. Doğrudan YouTube’dan müzik alır ve YouTube bağlantılarının oynatılmasını destekler. Maalesef şu anda Spotify’ı desteklemiyor.

ProBot ayrıca Discord’daki spam botlarını kaldırmanıza yardımcı olabilecek bazı harika denetleme özelliklerine de sahiptir . Ayrıca, baskın koruması, iyi bir seviyelendirme sistemi ve yeni kullanıcıları selamlamak için özelleştirilmiş karşılama resimleri ekleme gibi benzersiz özelliklere sahiptir. ProBot %99,99 çalışma süresine sahiptir ve dünya çapında 4,3 milyondan fazla sunucu tarafından güvenilmektedir.

5 – 7/24

7/24 Discord Müzik Botu

Download Here

24/7 Discord müzik botu adını aldı çünkü Discord’da kelimenin tam anlamıyla kesintisiz müzik çalabiliyor. Listemizdeki ilk saf müzik botu. Radyo ve canlı yayınlar dahil olmak üzere farklı kaynaklardan ses çalabilir.

Ne yazık ki, bir dezavantajı, bu konuda doğrudan YouTube bağlantılarını veya herhangi bir YouTube müziğini oynatamamanızdır. Ancak yine de sorgu işlevini kullanarak en sevdiğiniz sesi arayabilirsiniz. Ayrıca bu listedeki diğer botlara kıyasla daha yavaş bir tepki ve tepki süresine sahiptir. Ancak, en azından, herhangi bir sınırlama olmaksızın sürekli olarak ses çalabilir.

6- Çip Botu

Download Here

Discord müzik botları listemizde başka özel müzik botumuz daha var. Chip, kurulum gerektirmeyen ve kontrolü ve kullanımı çok kolay olan fantastik, güçlü küçük bir bottur. Ne yazık ki, artık YouTube’dan müzik çalmayı desteklemiyor ve yalnızca Spotify’dan çalma hizmeti veriyor. Ancak en azından Spotify şarkı bağlantılarını ve hatta çalma listelerini çalabilirsiniz.

Chip Bot’u benzersiz kılan şeylerden biri de interaktif müzik çaları. Şarkıyı duraklatmak veya çalmak, atlamak, durdurmak ve size sırayı göstermek için düğmeleri vardır. Bu özelliğe sahip çok az bottan biridir ve müziğinizi kontrol etmenin daha kolay bir yolunu sağlar.

7 – BMO

Download Here

BMO, aynı adı taşıyan popüler Adventure Time serisinden bir karakterden ilham alan bir bottur. İçinde çok fazla yerleşik görevi olan güçlü küçük bir bot. Açıkçası, BMO farklı kaynaklardan yüksek kaliteli müzik çalabilmektedir. YouTube ses ve bağlantılarını oynatmaya devam edebilirsiniz, ancak herhangi bir Spotify müziğini çalmayı desteklememektedir.

Diğer işlevlerinden bazıları, video ve görüntü işleme, rol yapma, NSFW mesajları gönderme, sunucu denetleme ve hatırlatıcı ayarlamayı içerir. Yanıt süresi bazında ilk başlarda biraz yavaş olsa da sunucu içerisine girdiğinde hızlanmaya başlamaktadır.

8 – FredBoat

Download Here

FredBoat, başka bir güvenilir Discord müzik botudur. YouTube, Soundcloud, Twitch ve Bandcamp’tan müzik çalmayı destekler. Ayrıca doğrudan bağlantıları ve oynatma listelerini veya canlı akışları da destekler. Ne yazık ki Spotify’ı hala desteklemiyor.

4 milyondan fazla Discord sunucusuna eklendi ve hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca, bir kullanıcının Discord PFP’sini gösterme, temel hesaplamalar yapma, hava durumunu görüntüleme, rastgele fotoğraflar veya GIF’ler gönderme ve diğerleri gibi tonlarca farklı komut bulunmaktadır.

9 – Chill Bot

Download Here

Tamamen Lofi müziği çalmaya adanmış bir Discord müzik botumuz var. Pek çok insan okurken veya çalışırken lofi müzik dinlemekten hoşlanır. Bu bot, %99 çalışma süresi garantisi ile 7/24 lofi müzik çalma sunar.

Chill Bot, Discord sunucu seviyeniz yüksek kaliteli ses oynatmayı desteklediği sürece inanılmaz kalitede ses sağlar . Sadece diğer ses ve müzik türlerini çalsa veya destekleseydi, listede daha yüksek olurdu. Genel olarak, lofi müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız Chill Bot hala harika bir bot. En azından artık lofi müzik aramanıza gerek yok.

10 – Aiode

Download Here

Aiode, sesini doğrudan Spotify parçalarından ve YouTube videolarından alan açık kaynaklı bir Discord müzik botudur. Yeniden tasarlanmadan önce Botify olarak adlandırılıyordu. Spotify ve YouTube’dan ses arar, ancak Soundclound ve Twitch canlı akışlarından doğrudan bağlantıları da destekler.

Benzersiz bir dinleme deneyimi yaratmak için birçok özelleştirilebilir komut ve ayarlanabilir özelliklere sahip basit bir bot. Botu, kendi çalma listelerinizi ve müziğinizi çalmak üzere doğrudan Spotify hesabınıza giriş yapmak için de kullanabilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda sizin için seçtiğimiz botlar, en iyi 10 discord müzik botu için bizim seçtiklerimizdir. Bunları popülerliklerine, ne kadar iyi çalıştıklarına ve genel güvenilirliklerine göre sıraladık. Umarım Discord sunucunuz için bir sonraki müzik botunu bulmanıza yardımcı olmuşuzdur.

Harika bir Discord müzik botunu atladığımızı düşünüyorsanız yorum yapmaktan çekinmeyin.

Rate this post

“En İyi 10 Discord Müzik Botu – 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın